Akcesoria zoologiczne

Pupil w domu – i co dalej?

Pies czy kot w domu wnosi w życie każdego właściciela mnóstwo bezwarunkowej miłości, ogrom radości i dużo wspólnej zabawy. To jednak także wiele obowiązków – spacery, zadbanie o zdrowie i wypoczynek zwierzaka, planowanie wspólnych podróży, odpowiednie żywienie.

Dlatego w sklepie Źródło: https://topgadget.pl/ znajdziesz szeroki wybór przydatnych akcesoriów i ciekawych gadżetów, które pomogą Ci jak najlepiej opiekować się Twoim ukochanym pupilem. Wszystko w przystępnej cenie i wysokiej jakości – żeby zadowolony był nie tylko twój zwierzak, ale także Ty sam.

Artykuły dla zwierząt

Niezależnie od pogody, każdego dnia musisz zapewnić swojemu psu odpowiednią ilość ruchu i spacerów. Kota również możesz zabierać na spacer! Żeby Wasze wspólne wędrówki i odkrywanie świata było przyjemne musisz wybrać odpowiednie i wygodne akcesoria. Masz do wyboru wiele opcji – szelki lub obroża, smycz klasyczna lub automatyczna. Co wybrać?

Jeśli Twój pies na spacerze jest energiczny warto sprawić mu szelki – materiałowe i wygodne. W sklepie topgadget.pl znajdziesz różne modele już od kilkunastu złotych za sztukę. Dla spokojniejszego psiaka możesz wybrać obrożę, która sprawdzi się także dla każdego psa w codziennym użytkowaniu, poza spacerami. Do obroży można przywiesić zawieszkę z imieniem zwierzaka i Twoim numerem telefonu – na wypadek zgubienia się pupila. Wszystkie obroże dostępne w naszym sklepie możesz kupić już od kilku złotych.

Nie zapominajmy o kotach, dla nich również przygotowaliśmy akcesoria spacerowe – małe rozmiary szelek czy obróżki z dzwoneczkiem. Kolejnym wyborem jest smycz – tradycyjna lub automatyczna. Jeśli chodzicie na długie spacery na otwartej przestrzeni (np. na łące czy w parku) warto kupić smycz automatyczną, której długość wynosi aż 3 lub 5 metrów (zależnie od wybranego modelu).

Smycz tradycyjna przydaje się podczas codziennych spacerów, modele dostępne w naszym sklepie mają długość 1,2m, wykonane są z wysokiej jakości materiału i zakończone wygodnym uchwytem. Spośród smyczy dostępnych w sklepie wybierzesz coś także dla kota!

Komu w drogę, temu… transporter dla zwierząt

Jeśli chcesz podróżować ze swoim pupilem warto skorzystać z naszej oferty transporterów. Są one przeznaczone dla kotów i małych psów. Duże psy muszą podróżować na własnych łapkach. Nasze transportery są wygodne i miękkie, zapewniają zwierzakowi dużo przestrzeni i komfort podróży. Wybierając torbę do transportu psa czy kota pamiętaj, żeby wybrać odpowiednią wielkość, tak aby Twój pupil czuł się swobodnie. Wszystkie torby wykonane są z wysokiej jakości materiałów i bezpieczne dla zwierząt.

Baw się razem z nami! – Wyposażenie do domu dla zwierząt

Zabawa to ważny punkt dnia Twojego pupila. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór zabawek, które z pewnością spodobają się każdemu zwierzakowi. Kupując mu zabawkę pamiętaj, żeby dobrać jej wielkość do wielkości zwierzęcia, a jej rodzaj – do jego preferencji. W ofercie mamy różne gryzaki, piłki, piszczące zabawki w wielu kształtach i kolorach, już od kilku złotych za sztukę. I najważniejsze – baw się razem ze swoim pupilem, on to bardzo lubi!

Legowiska dla zwierząt

Na odpoczynek i sen zwierzaki poświęcają dużo czasu. Zadbaj o to, żeby Twój pupil miał wygodne miejsce do relaksu. Wybór jest bardzo duży! W różnych rozmiarach, różnych kolorach, małe i duże. Wszystkie miłe w dotyku, miękkie, aż chce się iść na drzemkę!

Pamiętaj, aby sprawić swojemu pupilowi posłanie w odpowiednim rozmiarze – nie może być za małe, pies czy kot musi mieć możliwość rozciągnąć się i ułożyć tak, jak mu jest wygodnie. Dla zwierzaków ceniących spokój i ciszę mamy specjalne budki z zadaszeniem. Wszystkie legowiska znajdziesz w naszym sklepie już od kilkudziesięciu złotych.

Zadbaj o wygląd pupila

W dbaniu o dobry wygląd Twojego zwierzaka pomogą Ci szczotki i grzebienie zaprojektowane z myślą o zwierzęcym futerku. Warto wyczesywać zwierzaki regularnie, szczególnie te o długiej sierści. Zapobiegnie to powstawaniu kołtunów i bolesnemu ich usuwaniu.

Mając w domu ukochanego pupila chcemy zapewnić mu jak najlepsze warunki. Dlatego sklep topgadget.pl posiada bardzo różnorodną i bogatą ofertę zoologiczną, każdy znajdzie coś dla siebie i swojego zwierzaka. Zapraszamy!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ