Baterie kuchenne z wyciąganą wylewką

Kuchnia to miejsce, gdzie spędza się sporo czasu, szczególnie gdy codziennie w niej gotujemy. Mimo że większość z nas używa już tylko zmywarek, to przy zlewie warto mieć baterię z wyciąganą wylewką.

Baterie kuchenne do nowoczesnej kuchni 

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim kuchnia funkcjonalna, dlatego wszystkie urządzenia oraz akcesoria, które się w niej znajdują, powinny ułatwiać nam wykonywanie codziennych czynności, przy okazji prezentując designersko.

Zmywarki przyczyniły się do tego, że zlewy w kuchniach stały się nieco mniejsze, najczęściej jednokomorowe. Dlatego tym bardziej w takiej kuchni warto postawić na baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, które umożliwiają sprawniejsze umycie naczyń, których nie możemy umieścić w zmywarce. Idealnym przykładem są duże garnki oraz patelnie, nie wspominając o innych akcesoriach, których po prostu nie można myć w ten sposób.

Jak działa bateria kuchenna z wyciąganą wylewką?

Ten element kuchennej armatury to po prostu bateria, która posiada ruchomą głowicę z natryskiem. Głowica z natryskiem zamontowana jest na specjalnym, elastycznym wężu, który może mieć długość nawet do 150 metrów, dzięki czemu głowicą można spłukiwać naczynia nawet w sporej odległości od komory zlewu. Wąż widoczny jest tylko w czasie używania baterii, natomiast – gdy nie jest używana – jest on schowany w jej korpusie i tym samym w ogóle niewidoczny. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w małych kuchniach, gdzie nie można sobie pozwolić na zlew z dużą komorą, bo po prostu brak na niego miejsca. Przedłużana bateria umożliwia sprawne mycie czy płukanie warzyw i owoców, ponieważ głowicę trzymamy w ręce i możemy dowolnie ją przesuwać w każdym kierunku.

Designerskie baterie kuchenne z wyciąganą wylewką 

Tego rodzaju armatura kuchenna dostępna jest w różnorodnych modelach i wariantach, dzięki czemu baterie kuchenne z wyciąganą wylewką http://www.bluewater.pl/ można dopasować idealnie do swojej kuchni. Stal szczotkowana, chrom, złoto hiszpańskie, czarny mat lub metalik – wariantów jest naprawdę wiele, a nasza kuchnia stanie się nie tylko designerska, ale i bardzo funkcjonalna. Warto dodać, że większość modeli posiada możliwość regulowania strumienia wody, co czyni je jeszcze bardziej wygodnymi w użytkowaniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ