Dom pod Warszawą – które osiedle rezydencji wybrać?

Nadal przeglądają Państwo oferty domów, które nie do końca spełniają oczekiwania? Czekają Państwo na okazję życia, która sprawi, że dom stanie się naszym królestwem? Pośród wielu ofert jest ta jedna, jedyna i niepowtarzalna, do której może jeszcze Państwo nie dotarli.

Najwyższy czas na podjęcie decyzji o domu marzeń. Właśnie taki znajduje się w Walendowie pod Warszawą. Elegancki, inteligentny dom, który przyniesie spokój, ciszę i co najważniejsze-zatrzyma tak szybko uciekający czas. Sprawdźcie Państwo sami ofertę domów na http://www.ventana.pl.

Dlaczego domy w Walendowie są tak wyjątkowe?

Jednym z atutów, które znajdziemy na tym strzeżonym osiedlu, jest pokaźna ilość atrakcji na spędzanie wolnego czasu z rodziną. Nigdzie w Polsce nie ma tak dogodnych warunków do życia dla dorosłych i dzieci. Nowoczesne, dokładnie wykonane i eleganckie budynki znajdują się między zielenią drzew i trawników. Wolna przestrzeń do wykorzystania na każdym podwórzu posłuży do zorganizowania plenerowych imprez, ognisk czy przydomowego ogródka. Inteligentny dom sterowany za pomocą urządzeń mobilnych staje się ostoją bezpieczeństwa. Za ich pomocą otworzymy bramę, zasłonimy żaluzje, włączymy oświetlenie i wykonamy inne ważne dla nas czynności. Gdy jednak znudzi nam się przebywanie jedynie w otoczeniu własnej posiadłości, mogą wybrać się Państwo na poszukiwanie i zdobywanie sąsiedzkich znajomości. Atrakcje najwyższej klasy nie tylko dla dorosłych Pośród całej infrastruktury stworzonej na osiedlu Ventana, znajdziemy okazje do spędzenia aktywnego czasu z rodziną i sąsiadami.

Każdy ma możliwość skorzystania z kortu tenisowego, wstąpienia do Club House oraz spędzenia radosnych chwil z dziećmi na placu zabaw. Bezpieczeństwo zapewnione dla całego osiedla sprawia, że pociechy mogą budować relacje z dziećmi sąsiadów i spędzać swobodnie czas bez naszej stałej opieki. Piknik nad rzeką, karmienie kaczek, podziwianie starych zabytków Parku Narodowego również należy do atrakcji, których w dzisiejszym świecie brakuje. Dom, który posiada tylko zalety W najśmielszych marzeniach nie wyobrażaliśmy sobie tak idealnego domu. Luksusowa ogromna przestrzeń gotowa do zamieszkania od zaraz. Bezpieczna i przyjazna wszystkim okolica. Atrakcje dla małych i dużych. Niepowtarzalny urok o każdej porze roku. Co więcej-osiedle Ventana znajduję się blisko miasta. Dzięki temu w kilka chwil pokonamy 10-kilometrową trasę i dotrzemy do pracy czy na zakupy. W drugą stronę daje możliwość odwiedzenia Chojnickiego Parku Narodowego lub spędzenia czasu nad brzegiem Utraty. Jest to jedyna i niepowtarzalna okazja na zdobycie domu marzeń. Domu, w którym zaczniemy żyć od nowa bez codziennego pędu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ