Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas stanie kiedyś przed koniecznością ugotowania czegoś smacznego dla siebie, rodziny czy też przyjaciół. A może tę sztukę już mamy opanowaną, ale potrzeba nam doposażyć swoją kuchnię w garnki niezniszczalne. Czyli ? Bez wątpienia są to garnki tytanowe.

Garnki wykonane z powłoki tytanowej nadają się praktycznie do wszystkich typów kuchenek – elektrycznych, ceramicznych jak również gazowych. Każdy garnek tytanowy umożliwia także swobodne przygotowywanie potraw i dań w piekarnikach (aż do 200 stopni Celsjusza).

Firmy produkujące garnki tytanowe kładą bardzo duży nacisk na jakość tych wszystkich produktów, przeróżnych garnków czy patelni tytanowych. Dzięki bieżącym kontrolom jakości wykonywanym przez międzynarodowe instytucje garnki tytanowe cechuje niespotykana trwałość i gwarancja wieloletniego używania na najwyższym poziomie.

Garnki tytanowe łączą w sobie funkcjonalność i dbałość o zdrowy styl odżywiania, z prostym, klasycznym designem. Garnki tytanowe pokryte są unikatową powłoką tytanową zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, umożliwiającą gotowanie beztłuszczowe. Stop użyty do produkcji naczyń tytanowych zapewnia siedmiokrotnie lepsze przewodzenie ciepła niż stal, gwarantując optymalne zużycie energii. Nieprzywieralna powłoka non-stick umożliwia gotowanie, duszenie i podsmażanie potraw bez ryzyka ich przypalenia.

A co z możliwością ich użytkowania i  myciem garnków tytanowych po zakończeniu gotowania ?

Garnki tytanowe można zmywać w zmywarce oraz używać na kuchniach gazowych, elektrycznych, ceramicznych i halogenowych . Naczynia wykonane z odlewu aluminium pokryte są specjalną tytanową powłoką, która jest odporna na zarysowania i wysokie temperatury. Garnki tytanowe są przeznaczone do niskotłuszczowego gotowania i pieczenia. Jedna z najtwardszych powłok na świecie pozwala na przygotowanie zdrowych potraw, gdyż nie wchodzi w reakcję z żywnością .Z reguły garnki tytanowe posiadają  szklane pokrywy z solidnymi uchwytami z tworzywa wysokiej jakości. Ścianki każdego garnka nagrzewają się wolniej niż dno, co umożliwia właściwą cyrkulację wilgotnego powietrza wewnątrz garnka, pozwalając na gotowanie w temp. niższej od temp. wrzenia a zastosowany materiał umożliwia szybkie podgrzanie potraw i przed dłuższy czas utrzymuje ciepło.

Garnki tytanowe są  łatwe w utrzymaniu czystości. Są to naczynia, które nie będą rdzewieć ani korodować. Są solidne, wytrzymałe i higieniczne, dlatego też powinny służyć w kuchni przez długie lata.

Jeżeli zgadzasz się, że garnki tytanowe, to te jedne z najlepszych, masz bardzo duży wybór i możliwości ich kupna.

http://www.kuchniaonline.pl/

[Głosów:3    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ