Jakie trendy będą kształtować wystrój mieszkań w 2019 roku?

Nowy rok to odważne zastosowanie odcienia pieczonego miodu (spiced honey) na ścianach pomieszczeń strefy dziennej. W 2019 roku ciepłe jesienne odcienie powracają w wielkim stylu. Bursztynowe tonacje oraz barwa solonego karmelu będą ocieplać wnętrze i zachęcać do rozgoszczenia się w nim. Zobaczcie, jakie jeszcze trendy będą wyznaczać wygląd naszych mieszkań w przyszłym roku.

Trend pierwszy: ciemne kuchnie

Przyszłoroczne trendy będą oscylować wokół ciemnych szafek kuchennych. Po kilku latach królowania białych frontów na salony wchodzi styl scandi w wydaniu noir. O popularności ciemnych mebli kuchennych świadczy ogromny wzrost liczby wyszukiwań hasła aranżacja wnętrz program w sieci. Jednym z najsilniejszych trendów stylistycznych, które pojawiły się w nowoczesnym wzornictwie kuchennym jest kolor niebieski, który można spotkań zarówno w klasycznych kuchniach aż po eleganckie i nowoczesne minimalistyczne przestrzenie. Projektowanie domu online w 2019 roku może spokojnie opierać się na ciemnej i wyrafinowanej kuchni.

Trend drugi: fascynacja niebem i gwiazdami

Projektanci szukają inspiracji, patrząc w niebo. Kosmos, wyrafinowana mapa nieba i wzory zodiaku znajdują odzwierciedlenie na obsypanych gwiazdami talerzach, tapetach w motyw galaktyki i kosmicznych płytkach ceramicznych. Niebiańskie motywy pojawiają się we wnętrzu coraz częściej i wszystko wskazuje na to, że trend ten utrzyma się aż do nowego roku. Modny projekt mieszkania online powinien uwzględniać tę tendencję.

Trend trzeci: swobodne frędzle

Drobne frędzelki w stylu retro powrócą w przyszłym roku w wielkim stylu. Będą zdobić poduszki, pledy i koce, ale również zasłony i lampy w salonie. Dodadzą lekkości, odrobiny flirtu oraz charakteru stylistyki boho.

Trend czwarty: odcień nude

Neutralny odcień beżu będzie pojawiać się w 2019 roku we wnętrzach bardzo często. W przyszłym roku beż wyprze nieco modną w ostatnich latach szarość. Przyjazne odcienie płatków owsianych, jutowego worka i płótna będą przewijać się w pomieszczeniach strefy dziennej i przejawiać również w dekoracjach wnętrza. Mogą również stanowić interesujące tło dla bardziej zdecydowanych i energetycznych barw, na przykład dla żółci i czerwieni.

Trend piąty: krystaliczne dodatki

W nowoczesnych  łazienkach widoczna będzie obecność krystalicznych, przejrzystych kabin prysznicowych. Podobne elementy będą wydzielać poszczególne pomieszczenia strefy dziennej. Będą one stosowane pod postacią nowoczesnych przeszkleń, wprowadzających do wnętrza dużo światła i blasku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ