adblue

Każda działalność, bez względu na jej profil, wymaga narzędzi i urządzeń poza branżowych. Jednym z takich urządzeń niezbędnych w budownictwie, gospodarstwie rolnym, przemyśle, a nawet w prywatnym domu jest pompa do tankowania AdBlue.

Pompa do cieczy przyda się w trakcie remontu, gdy uszkodzimy instalację wodną. W trakcie żniw, do beczki na paliwo, który wyjeżdża w pole razem z kombajnem, traktorem i innymi urządzeniami napędzanymi paliwem AdBlue. Wszędzie, gdzie potrzebne jest przelewanie dużej ilości cieczy AdBlue.

Najlepszym wyborem jest pompa AdBlue ze sklepu dopaliwa.pl, która występuje w wersji elektrycznej oraz ręcznej. Pompy do AdBlue elektryczne, membranowe, zasilane napięciem 230V, 12V, lub 24V najlepiej sprawdzą się tam, gdzie przelewanie płynów wymaga prędkości i mocy. Natomiast ręczna pompa najlepiej nadaje się do użytku własnego, np. wypompowania wody przed oczyszczeniem przydomowego oczka.

Co to jest AdBlue?

AdBlue to handlowa nazwa marki Verband der Automobilindustrie określająca 32,5% stężenie wysokiej czystości wodnego roztworu mocznika. AdBlue to reduktor, który stosuje się do rozłożenia w katalizatorze SCR szkodliwych dla środowiska tlenków azotu. AdBlue kierowany jest na strumień spalin, pod wysokim ciśnieniem, gdzie dochodzi do rozłożenia tlenków azotu na azot i wodę. To substancja nieszkodliwa i bezpieczna dla środowiska, wyprodukowana zgodnie z normami ISO 22241.

W związku z rozporządzeniami unijnymi dotyczącymi emisji spalin, AdBlue znalazło zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym w systemach SCR, które zmniejszają emisję zanieczyszczeń nawet o 60%. Ze względu na wysoką korozyjność AdBlue wymagane jest specjalne przechowywanie i składowanie produktu, a także pompy membranowe.

Dbanie o środowisko naturalne powinno leżeć w gestii każdego człowieka. Przede wszystkim, przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych. Korzystanie z nowoczesnych technologii i rozwiązań, które uwzględniają normy i zalecenia ekologiczne, przyczynia się do zwiększenia zysków, jak i ochrony przyrody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ