Prysznic czy wanna

Decydując się na remont czy urządzanie łazienki, będziemy musieli podjąć decyzję, czy zamontować wannę czy kabinę prysznicową. Oba rozwiązania mają pewne plus i minusy, przyjrzyjmy się im i zastanówmy się, która opcja będzie korzystniejsza.

Praktyczny prysznic

Niestety łazienka jest dość trudna do zaaranżowania, ponieważ jest zazwyczaj dość małym pomieszczeniem, a musi pomieścić całkiem sporo wyposażenia, środków czystości i kosmetyków. W tym wypadku kabina prysznicowa z pewnością sprawdzi się dużo lepiej, niż wanna, gdyż zajmuje zdecydowanie mniej miejsca. Wybór kabin prysznicowych jest ogromny, obecnie nie ma problemy z dopasowanie, jej do wielkości czy kształtu łazienki. Jeżeli zależy nam na optycznym powiększeniu łazienki, warto zdecydować się na model bez brodzika, który będzie stanowić integralną cześć łazienki. Wystarczy zamontować odpływ liniowy w podłodze i możemy cieszyć się z łazienki bez barier. Tego typu kabinę prysznicową dużo łatwiej będzie również utrzymać w czystości, co jest dość istotne, jeśli lubimy porządek.

Stylowa wanna

Niezależnie od tego, czy posiadamy małą czy dużą łazienkę, niektórzy z nas nie mogą wyobrazić sobie codziennego funkcjonowania bez posiadania wanny. Oczywiście nie trzeba koniecznie rezygnować z wanny, jednak należy wybrać taką, która będzie miała odpowiedni kształt. Jeżeli w domu mamy zwolenników wanny i prysznica, alternatywą może okazać się wanna z parawanem nawannowym, w tym wypadku bez problemu można będzie wziąć prysznic albo długą, relaksującą kąpiel.

Co wybrać?

W małej łazience oczywiście dużo praktyczniejsza będzie kabina prysznicowa. Można wybrać model większych rozmiarów, tak abyśmy w kabinie mieli nieskrępowane ruchy, można umieścić w niej również specjalne półki na kosmetyki i zaoszczędzić nieco miejsca na półkach.

Wanny i kabiny prysznicowe renomowanych producentów są dostępne w sklepie http://www.interio.lublin.pl/asortyment/wanny-i-kabiny w Lublinie. Fachowa obsługa może pomóc w doborze optymalnego, korzystnego rozwiązania. U nich można wyposażyć całą łazienkę od podstaw.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ