Uchwyty do telewizorów 55-65 cali

Uchwyty do telewizora są bardzo przydatne, ponieważ pozwalają na umieszczenie odbiornika w miejscu, z którego będzie najbardziej on widoczny. Te niepozorne sprzęty umożliwiają również funkcjonalną aranżację przestrzeni — dzięki zastosowaniu uchwytu nie trzeba inwestować w zakup szafki RTV. Zobacz uchwyty do telewizora 50 cali na stronie: https://ihaa.pl/uchwyty-do-telewizora-50-cali, aby zapoznać się z asortymentem dostępnym w sklepie Ihaa.pl i wybrać taki produkt, który sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego odbiornika.

Na co zwrócić uwagę, wybierając uchwyty do telewizorów?

Wybierając uchwyt do telewizora, trzeba wziąć pod uwagę kilka różnych czynników. Najważniejszym z nich jest tak zwany standard VESA. Mówi on o tym, jaki jest rozstaw otworów montażowych z tyłu telewizora, co pozwala dobrze dopasować do siebie oba urządzenia. Wynik pomiaru podawany jest w milimetrach. Pierwsza wartość mówi o rozłożeniu otworów w poziomie, a druga w pionie.

Drugą bardzo istotną kwestią jest udźwig uchwytu, który mówi o tym, jak duży ciężar jest w stanie utrzymać taki sprzęt. Jest to szczególnie ważne przy dużych odbiornikach, które charakteryzują się również znaczną wagą. Uchwyty do telewizora 65 cali i uchwyty do telewizora 55 cali muszą być naprawdę solidne. Jeśli chcesz sprawdzić, jakimi parametrami technicznymi powinny się charakteryzować, odwiedź strony tych podkategorii w naszym sklepie: https://ihaa.pl/uchwyty-do-telewizora-65-cali i https://ihaa.pl/uchwyty-do-telewizora-55-cali.

W jaki sposób zaaranżować ustawienie telewizora?

Aby dobrze dobrać uchwyt do telewizora, trzeba zastanowić się nad aranżacją przestrzeni w pomieszczeniu. W dużych salonach najlepiej sprawdzą się płaskie uchwyty. Dzięki nim odbiornik wygląda, jakby wtapiał się w ścianę. To eleganckie rozwiązanie, które sprawdzi się w wielu wnętrzach. Warto jednak zapoznać się także z ofertą uchwytów obrotowych. Pozwalają one na regulację położenia odbiornika zarówno w pionie, jak i poziomie, dzięki czemu łatwo pozbyć się odblasków, które mogą pojawiać się w ciągu dnia. Takie funkcje sprawdzają się także dlatego, że dzięki nim programy telewizyjne można oglądać z różnych miejsc w salonie, więc w przypadku wizyty gości łatwiej dopasować ustawienie do potrzeb.

Jeszcze inną możliwością jest zakup sufitowego uchwytu do telewizora, który pozwala na podwieszenie odbiornika i umożliwia aranżację niewielkiej przestrzeni. Dzięki niemu można oglądać transmisję nawet w sypialni, leżąc w łóżku. W sprzedaży dostępne są nawet mobilne uchwyty do tv na kółkach, które można przesuwać z miejsca na miejsce. Warto zapoznać się ze wszystkimi wariantami takich urządzeń, aby wybrać takie, które najlepiej się sprawdzi w konkretnej sytuacji. Jeśli jesteś właścicielem sporego telewizora i chcesz, aby zajmował jak najmniej miejsca w pomieszczeniu, najlepszym rozwiązaniem będzie jego instalacja za pomocą odpowiedniego uchwytu. W sklepie Ihaa.pl posiadamy szeroki asortyment najwyższej klasy produktów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ