Wanna wolnostojąca – powiew luksusu w Twojej łazience

Obecnie aranżacja łazienki jest czystą przyjemnością, ponieważ oferta sklepów z artykułami wyposażenia łazienek jest wyjątkowo różnorodna.

Obecnie aranżacja łazienki jest czystą przyjemnością, ponieważ oferta sklepów z artykułami wyposażenia łazienek jest wyjątkowo różnorodna. Dzięki temu każdy może urządzić łazienkę w dowolnym stylu: minimalistycznym, nowoczesnym, w stylu retro lub w wersji deluxe. Ten ostatni wariant realizują przede wszystkim osoby uwielbiające długie kąpiele przy blasku świec i aromacie pachnących olejków, dla których liczy się wysoka jakość urządzeń sanitarnych oraz ich atrakcyjny design. Właśnie dla takich osób producenci ceramiki łazienkowej oferują wanny wolnostojące, będące symbolem elegancji i luksusu.

Relaks doskonały w najlepszym wydaniu

W domowym SPA niewątpliwie najważniejszym elementem jest wanna, ponieważ to ona ma dostarczać najprzyjemniejszych doznań płynących z relaksujących kąpieli. Wanny wolnostojące są do tego wręcz stworzone, ponieważ ich projektanci zwykle dbają o każdy detal ich konstrukcji. Przykładem może być wanna owalna MASSI ELEGANT, którą można obejrzeć tutaj: https://tanialazienka.com/pl/p/MASSI-ELEGANT-wanna-wolnostojaca-owalna-150-cm-pakiet-COMFORT/3647. Model ten już na pierwszy rzut oka zachwyca doskonałą formą, która w swej prostocie kryje perfekcyjne zaokrąglenia i proporcje. Równie idealnie wyprofilowane wnętrze wanny wydaje się zapewniać maksymalny komfort nawet podczas bardzo długich kąpieli. Komfort ten zapewnia z pewnością specjalna konstrukcja wanny, którą tworzą dwie warstwy lekkiego akrylu oddzielone od siebie powietrzem w celu dłuższego utrzymywania temperatury wody. Akurat ten model wanny najlepiej prezentuje się na środku łazienki, gdy wyeksponowane są wszystkie atuty jego doskonałej bryły. Dlatego też jest on najczęściej wybierany do dużych i dobrze oświetlonych łazienek lub eleganckich pokoi kąpielowych.

Luksus w wersji mini

Ze względu na specyfikę montażu większość wanien wolnostojących przeznaczona jest do przestronnych łazienek, co nie oznacza, że właściciele małych łazienek muszą z nich całkowicie rezygnować. Niektórzy producenci ceramiki łazienkowej oferują bowiem rozwiązania pomagające pogodzić dwie z pozoru sprzeczne potrzeby: luksusu na małej przestrzeni. Wspomniana już wyżej firma Massi wymyśliła na przykład wannę wolnostojącą w kompaktowych rozmiarach, której konstrukcja umożliwia ustawienie jej nie tylko na środku łazienki, ale także… pod ścianą bez szkody dla wrażeń estetycznych. Ciekawy design oraz nowoczesna, lekka konstrukcja z akrylu wzmocniona włóknem szklanym zapewnia maksymalny komfort kąpieli, a także zaspokaja potrzeby na luksus oraz piękno. Co ciekawe, wśród dostępnych rozmiarów wanny, jest także ten najmniejszy, czyli o 140 cm długości. Jak widać, nawet mając mikroskopijną łazienkę, także można mieć swoje luksusowe SPA.

Choć wanny wolnostojące wciąż kojarzone są z ekskluzywnymi, dużymi łazienkami, ich producenci coraz częściej dostrzegają zapotrzebowanie na odrobinę luksusu wśród właścicieli mniejszych łazienek. Dzięki temu każdy ma dzisiaj szansę na spełnienie marzeń o swoim prywatnym SPA, a także na piękną łazienkę zaaranżowaną według najnowszych trendów.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ