Zmywarki do zabudowy – postaw na jakość i funkcjonalność

0
61

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń w domu, w którym zdarza się nam spędzać całkiem sporo czasu! Chcemy więc, aby wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale także ładne i spójne. Z pomocą przychodzą nam zmywarki do zabudowy. Czy wiesz na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Podpowiadamy!

Zmywarka – czy warto w nią inwestować?

Codzienne ręczne zmywanie naczyń może być nieco monotonne i czasochłonne. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas i spożytkować go na coś zupełnie innego, warto wyposażyć kuchnię w energooszczędną zmywarkę. To jedno urządzenie potrafi znacząco ułatwić nam wykonywanie codziennych obowiązków!

Z pomocą zmywarki mamy możliwość nie tylko szybkiego czyszczenia naczyń. Możemy również sprawić, że po myciu będą prezentowały się po prostu znakomicie! Wszystko za sprawą odpowiednich technologii i funkcji. Dzięki nim na naczyniach znajduje się mniej zacieków i są one idealnie czyste. Załadowanie zmywarki jest także bardzo proste i zajmuje zaledwie chwilę! Warto jednak pamiętać o tym, aby upewnić się, czy konkretne naczynia mogą być czyszczone właśnie w ten sposób. W takiej sytuacji pomocna okaże się szuflada na sztućce, w której w wygodny sposób umieścisz widelce, noże i łyżki.

Zmywarki do zabudowy – zawsze dopasowane do Twojej kuchni

Zmywarki do zabudowy to idealny wybór, jeżeli planujemy wygląd kuchni w najmniejszym detalu. Niektóre przestrzenie po prostu aż proszą się o zastosowanie spójnej zabudowy meblowej, która zostanie wykonana przez stolarza. Nowy front może zyskać między innymi lodówka, jak i właśnie zmywarka.

Warto pamiętać o tym, że zmywarka do zabudowy może cechować się obecnością przeróżnych funkcji czy technologii. Wiele zależy od tego, na jaki model ostatecznie się zdecydujemy.

Zmywarki do zabudowy Samsung

Szukasz zmywarki, która zaoszczędzi wodę, a jednocześnie będzie funkcjonalna, pojemna i wytrzymała? Koniecznie sprawdź, co może zaoferować Ci firma Samsung. Wariantów do zabudowy nie brakuje w asortymencie marki. Podczas zakupu zwróć uwagę między innymi na wymiary sprzętu. Masz większą rodzinę lub bardziej przestronna kuchnię? Wybierz wariant o szerokości 60 cm, a jeśli mniejszą, sięgnij po 45 cm

W wybranych modelach dostępny jest innowacyjny system mycia dolnego kosza WaterJet CleanTM, który pozwala na dokładne zmywanie z zachowaniem wysokiej klasy energetycznej. Oznacza to, że podczas zmywania i suszenia urządzenie zużywa w zależności od modelu nawet tylko 8 litrów wody. Ciesz się czystymi naczyniami oraz oszczędzaj prąd!  Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na przydatną funkcję Aqua Stop w wybranych modelach, która zabezpieczając przed zalaniem zapewnia pełne bezpieczeństwo.Funkcja działa nawet przy małym wycieku wody, a aplikacja SmartThings* umożliwi Ci szybką kontrolę urządzenia Natomiast światło Info Light w wybranych modelach pozwoli Ci w łatwy sposób określić, czy zmywarka jeszcze pracuje.

A co powiesz na funkcję dezynfekcji dostępną w wybranych modelach? To właśnie ona pomaga skutecznie oczyścić m.in. butelkę czy kubeczek niemowlaka. W tym przypadku woda podgrzewana jest do 70°C. Usuwaj do 99.999% bakterii i zarazków**.

Na uwagę zasługuje również automatyczne otwieranie drzwi w wybranych modelach. Po zakończeniu pełnego cyklu drzwi zmywarki otwierają się na około 10 cm. W ten sposób naczynia szybciej się suszą i są gotowe do ich rozładowania.

 

*Aplikacja SmartThings dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android i iOS (Android OS 9↑, iOS 14↑). Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi i konto Samsung. Wszystkie zarządzane urządzenia muszą być zarejestrowane w aplikacji SmartThings. Na kompatybilnych produktach i/lub na ich opakowaniach znajduje się logo „Works with SmartThings”.

 

**Usuwa nawet do 99.999% zarazków i bakterii, co zostało potwierdzone certyfikatem Intertek, grudzień 2020 r. Dotyczy wybranych urządzeń.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ