termointeligentna farba lateksowa °CIQ

Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt do malowania kupić, aby poprawić izolacyjność termiczną w swoim budynku, to odpowiedzią na Twoje potrzeby może okazać się termointeligentna farba lateksowa °CIQ. Cechuje się ona szeregiem właściwości, które decydują o jej rosnącej popularności oraz sprawiają, że inwestorzy coraz częściej wybierają ją do swoich projektów. Sprawdź, czym się cechuje, kiedy warto ją zastosować oraz gdzie kupić!

Termointeligentna farba lateksowa – co ją wyróżnia?

Przede wszystkim – właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu farba minimalizuje następstwa powstawania mostków termicznych, przez które w pomieszczeniu odczuwane są straty ciepła. Ponadto:

  • hamuje rozwój grzybów i pleśni na pomalowanych powierzchniach,
  • ogranicza pojawianie się wilgoci na ścianach i sufitach,
  • wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, takie jak pęknięcia czy zarysowania,
  • umożliwia łatwe i bezproblemowe utrzymanie w czystości – nawet mocne szorowanie nie uszkodzi trwałej powłoki!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły o farbie termoizolacyjnej CIQ.

Jak dokładnie działa farba termoizolacyjna?

Dzięki zastosowanym w jej strukturze polimerowym mikrosferom, które są wypełnione neutralnym gazem, odbija ona promieniowanie cieplne. Choć brzmi to dość skomplikowanie, samo działanie jest niezwykle proste. Pomalowana powierzchnia stanowi dla ogrzanego powietrza swoistą barierę, przez którą ciepło nie może się wydostać. W efekcie straty ciepła zostają ograniczone, a Twoje rachunki za ogrzewanie są mniejsze. Chcesz kupić termointeligentną farbę dla siebie? Sprawdź w hurtowni TrokenTech – tam znajdziesz ją w wielu wariantach kolorystycznych.

Farba termoizolacyjna lateksowa – gdzie ją zastosować?

Właściwie możliwości jej wykorzystania są nieograniczone – z jej właściwości korzystają właściciele budynków mieszkalnych oraz usługowych i przemysłowych. Na uwagę zasługuje to, że ogranicza ona straty ciepła, więc ogrzanie pomieszczeń staje się dzięki niej łatwiejsze i bardziej ekonomiczne. Nie bez znaczenia jest też brak podatności na destrukcyjne działanie wilgoci – to sprawia, że zastosujesz ją w obiektach, w których ściany są narażone na duże zabrudzenia i rozwój pleśni.

Czy ta farba sprawdzi się również na zewnątrz?

Odpowiedź brzmi: tak! Malując nią ściany w środku oraz od zewnątrz, zyskujesz podwójne zabezpieczenie – obustronnie wykorzystana farba termoizolacyjna stanowi skuteczną ochronę nie tylko przed uciekaniem ciepła, lecz także przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń w upalne dni.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto zainwestować w ten produkt, to wiedz, że jego właściwości doceniło już wielu inwestorów. Farbę termointeligentną zamówisz w dowolnym odcieniu z bogatej palety kolorystycznej RAL, dzięki czemu wykorzystasz ją w każdej aranżacji. Postaw na skuteczną izolację termiczną i zabezpiecz swoje ściany przed wilgocią, utrzymując je w nienagannej czystości przez długi czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ