meble

Mieszkania do wynajęcia krótkookresowego można spotkać już nie tylko w miejscowościach o dużej atrakcyjności turystycznej (np. nad morzem, w górach czy nad jeziorem), ale także w większych i mniejszych miastach. Rynek noclegowy w ostatnich latach przeszedł liczne przeobrażenia. Turyści chętniej wybierają mieszkanie niż hotel czy pokój gościnny. Wszystko dlatego, że takie lokum daje większą swobodę użytkowania i intymność. Warto zainwestować w taki apartament i komfortowo go wyposażyć.

Meble do salonu

Im lepiej wyposażony apartament, tym możemy życzyć sobie za jego wynajem wyższą cenę. Do nowoczesnych wnętrz chętniej przyjeżdżają odwiedzający. Bowiem lepiej się prezentuje na portalach ogłoszeniowych. W interesie właściciela jest zatem urządzenie wnętrza w taki sposób, żeby spełniało współczesne normy.

Salon w jednoosobowym mieszkaniu pod wynajem pełni równocześnie funkcję sypialni. Duże znaczenie ma organizacja miejsca do spania oraz pobytu dziennego. Do wyboru są co najmniej trzy rozwiązania tej kwestii. Wszystko zależy od powierzchni oraz ustawności pomieszczenia. Pierwszą opcją jest zakup sofy, na której w ciągu dnia można siedzieć, a na noc rozłożyć. Druga opcja to zakup tradycyjnego łóżka. Trzecie rozwiązanie to zakup zarówno łóżka, jak i sofy. Obok łóżka lub sofy należy postawić stolik kawowy.

Oprócz miejsca do spania i siedzenia warto wstawić także szafkę pod telewizor lub komodę. Mile widziane są meble, które posiadają szuflady, w których goście poukładają swoje rzeczy osobiste. Warto wstawić także szafę wolnostojącą. Jeżeli w mieszkaniu są wnęki, to można rozpatrzyć także ich zabudowę. Dzięki temu oszczędzimy sporo przestrzeni.

Meble do aneksu kuchennego

Tym, co wyróżnia mieszkanie pod wynajem od innych miejsc noclegowych, jest aneks kuchenny lub osobna kuchnia. Powinien być on wyposażony w taki sposób, aby osoby wynajmujące mogły przygotować sobie prosty posiłek. Przydadzą się więc szafki kuchenne górne oraz dolne, w których montuje się płytę kuchenną, lodówkę i piekarnik.

Warto zakupić także stolik z krzesłami. Sprawdzonym rozwiązaniem jest zakup stołu oraz składanych lub sztaplowanych krzeseł. Gwarantują one osobom wynajmującym wygodne wypicie kawy lub zjedzenie przygotowanego bądź zamówionego obiadu.

Meble łazienkowe na wymiar Poznań

Równie istotne znaczenie w mieszkaniu pod wynajem ma łazienka. W nowych budynkach raczej nie znajdziemy w łazience wanny. Inwestorzy stawiają na brodziki z kabiną prysznicową lub kabiny, które nie posiadają brodzika. Woda odprowadzana jest bezpośrednio przez otwór w podłodze.

Aby wynajmujący czuli się komfortowo i mogli wykonać wszystkie niezbędne czynności higieniczne, warto ustawić w łazience umywalkę z szafką oraz słupek łazienkowy. Takie meble pozwolą na wygodne korzystanie z akcesoriów łazienkowych oraz kosmetyków. Sprawdzonym pomysłem na zagospodarowanie łazienki są meble łazienkowe na wymiar. Warto odwiedzić Galerię Polskie Meble w Poznaniu i osobiście wybrać najlepszy wariant frontów.

Meble do przedpokoju

Na koniec nie można zapomnieć o umeblowaniu przedpokoju lub strefy wejściowej (jeśli apartament nie posiada osobnego przedpokoju). Na takiej powierzchni nie powinno zabraknąć wieszaka oraz szafki na obuwie. Dużą funkcjonalność oferują ławeczki do przedpokoju, na których można usiąść, żeby ściągnąć lub założyć buty. Tego rodzaju siedziska posiadają także półkę na obuwie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ