Nieustannie poszerza się gama inteligentnych i spersonalizowanych urządzeń typu Smart. Chętnie śledzimy innowacyjne rozwiązania zastosowane w sprzęcie elektronicznym oraz urządzeniach AGD – m.in. pralki Samsung QuickDrive, lodówki nowej generacji Family Hub itd. Oto TOP 3 najczęściej kupowanych inteligentnych sprzętów.

Urządzenia tego typu dają nam wiele frajdy – jak np. smartwatche czy smartfony, ale także znacznie ułatwiają nam wypełnianie codziennych obowiązków – jak pralka Samsung Quick Drive czy lodówka LG GSX961NSAZ. Możemy korzystać z przydatnych aplikacji, włączyć urządzenie zdalnie – np. z pracy lub w drodze do domu – a nawet zlecić lodówce przygotowanie menu na podstawie tego, co się w niej znajduje. Jakie urządzenia cieszą się największą popularnością?

Pralka Samsung Quick Drive

Innowacyjna technologia zastosowana przez Samsunga pozwala osiągnąć skrócić czas prania aż o połowę. Skuteczność pozostaje na wysokim poziomie, a zużycie energii spada o 20%. Zabrudzenia dzięki temu rozwiązaniu usuwane są delikatnie, ale dokładnie.

Ponadto każda pralka Samsung Quick Drive wyposażona została w szereg innych przydatnych funkcji, m.in. Inteligentnego Asystenta Prania, technologię EcoBubble, która dzięki aktywnej pianie pozwala zwalczyć plamy w niskiej temperaturze, a także AddWash, czyli możliwość dodania ubrań już podczas pracy pralki.

Lodówka LG GSX961NSAZ

Samsung Quick Drive to innowacyjne rozwiązanie zastosowane w pralkach, ale także inne sprzęty AGD oferują inteligentne systemy. Lodówka produkowana przez LG to świetny wybór dla fanów nowości, ale też duże rodziny – zapewnia kontrolę nad poziomem wilgoci wewnątrz, cichą i energooszczędną pracę, a także aż ponad 600 litrów pojemności! Wielu użytkowników ceni też kostkarkę do lodu, dystrybutor wody.

Co ciekawe, na rynku są także lodówki, które poinformują Cię, że musisz zrobić zakupy, co możesz ugotować z produktów, które posiadasz. Inteligentne lodówki staną się kuchennym centrum zarządzania – wyobraź sobie, że zeskanują datę ważności każdego produktu i wyświetlą informację, że dany z nich nie jest już odpowiedni do spożycia.

Bosch MUM 5

Bardzo popularne wśród urządzeń inteligentnych są także roboty kuchenne, m.in. Bosch MUM 5 wyposażony został w aż 120 różnych funkcji. Innowacyjny sprzęt miksuje, miesza, sieka, zagniata ciasto, mieli, kroi w różne kształty, a także wyrobi idealne ciasto na chleb, pizzę czy makaron. Dla każdej zapracowanej kobiety to numer jeden w kuchni! Znacznie ułatwi, ale i uprzyjemni gotowanie oraz przyrządzanie potraw na rodzinny obiad czy większe przyjęcie.

Samsung Quick Drive, Bosch Vario Perfect, Bosch MUM 5 to tylko kilka przykładów inteligentnych sprzętów AGD. Producenci wciąż prześcigają się w projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań, które mają podnieść komfort użytkowania urządzeń, ułatwiając nam wykonywanie codziennych obowiązków.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ