ogród

Ogród bywa często przedłużeniem domu. Możemy tutaj spędzać czas, cieszyć się promieniami słońca i świeżym powietrzem. Co jednak, gdy nasza ulubiona zielona przestrzeń jest za bardzo wyeksponowana na widok osób z zewnątrz? Czy to specjalnie lub nie, przechodnie mogą obserwować to, co robimy. Niektórzy właściciele ogrodów wybierają bardzo radykalne rozwiązania i stawiają wysokie betonowe ogrodzenia. Jeśli jednak nie gustujesz w takich metodach, sprawdź ofertę sklepu z ogrodzeniami wiklinowymi. 

Panele wiklinowe

Ogrodzenia wiklinowe to produkty dedykowane osobom, które lubią, praktyczne, ale jednocześnie stylowe rozwiązania. Wiklina pozwala zachować naturalny wygląd ogrodu. Dobrze wykonane panele wiklinowe, rewelacyjnie się w tym względzie sprawdzają. Zapewniają prywatność i bezpieczeństwo, chronią przed działaniem negatywnych czynników atmosferycznych, a przy tym zwiększają atrakcyjność wystroju każdego ogrodu.

Panele wiklinowe mają kształt prostokąta lub kwadratu. Odpowiednio ułożona wiklina umieszczona jest w drewnianej ramie, która gwarantuje stabilność i trwałość panelu. Godnym polecenia producentem takich wyrobów jest Wiklinowy-Ogrod.pl. Firma oferuje swoim klientom panele w kilku atrakcyjnych kolekcjach, w tym: Classic, Elegant, Sicilia. W opcji są panele o różnej gęstości splotu, a co za tym idzie stopniu prześwitywania.

Panele wiklinowe dostępne są w różnych rozmiarach. Dzięki czemu można je dobrać do indywidualnych potrzeb danego ogrodu. W asortymencie są ogrodzenia panelowe o wysokości: 120, 130, 140, 150, 160 i 170 cm oraz szerokości: 60, 90, 120, 180 cm. Zamawiający ma do wyboru panele z naturalnej niekorowanej wikliny w kolorze jasnego brązu, panele z drewna impregnowanego w kolorze dębu, wikliny w kolorze ciemnego brązu (palisander).

Maty z wikliny

Ciekawym rozwiązaniem może okazać się również kupno maty wiklinowej. Największym atutem takiego produktu jest możliwość szybkiego montażu. Wystarczy chwila, aby zapewnić sobie poczucie kameralnej atmosfery w ogrodzie, jak również sprawić, że przestrzeń stanie się bardziej przytulna. Maty sprzedawane są w 3,4 i 5-metrowych rolkach o różnej wysokości.

Maty można zamontować wzdłuż ażurowego ogrodzenia typu siatka lub drewnianego płotu. Bez problemu możemy je także przykręcić lub przybić do ściany. Osoby posiadające balkony, mocują maty do barierki lub balustrady. Co istotne, maty można dowolnie łączyć. Przy czym miejsca połączeń są niewidoczne dla ludzkiego oka. Dzięki matom wiklinowym jesteśmy w stanie zasłonić ogrody o dużej powierzchni. I to przy relatywnie niskim koszcie.

Co jeszcze się przyda?

W sklepie Wiklinowy-Ogrod.pl można zakupić wszystkie niezbędne akcesoria, które mogą się przydać w trakcie montażu wiklinowego ogrodzenia. Bez problemu znajdziemy tutaj takie akcesoria jak: opaski zaciskowe, wkręty o różnej długości, zawiasy metalowe z wkrętami oraz kątowniki.

Warto zwrócić uwagę, że w katalog produktów obejmuje także donice ogrodowe, kule ogrodowe oraz parawany. Wszystkie te akcesoria mogą stanowić reprezentacyjne wyposażenie i dekorację każdego eleganckiego ogrodu. Sprzedawca proponuje opcję darmowej dostawy oraz różne atrakcyjne promocje produktowe. Zamówienia można składać telefonicznie (+48 733 733 967) lub za pośrednictwem strony internetowej Wiklinowy-Ogrod.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ