W swoim domu każdy powinien czuć się bezpiecznie i swobodnie. Urządzając wnętrza staramy się uczynić je funkcjonalnymi, umieszczając w nich wszystko to co ułatwi nam codzienne życie. Często zapominamy jednak o akcesoriach i dodatkach, dzięki którym mieszkanie staje się bardziej przytulne. Personalizacja przestrzeni ma na celu wyrażenie siebie, trzeba to jednak zrobić w taki sposób, by jednocześnie nie przytłoczyć zbytnio wnętrza. Mamy dla Ciebie dwie propozycje, dzięki którym nadasz swoim wnętrzom charakteru i stylu.

Cytaty na ścianę

Ostatnimi czasy modne stało się umieszczanie na ścianach różnego rodzaju napisów. Ciekawe cytaty czy motywujące sentencje stały się doskonałą alternatywą dla tradycyjnych obrazów i zdjęć w ramkach. Mogą stanowić jedynie ozdobę, ale mogą też być czymś więcej. Napisy na ścianę każdego dnia będą przypominać o ważnych dla Ciebie wartościach lub motywować do działania. Tego rodzaju dekorację szczególnie docenią wielbiciele literatury i czytania, którzy zdają sobie sprawę, że są takie zdania, które potrafią przekazać więcej niż tysiąc słów. W prosty sposób zachęcają do działania, poprawiają humor czy wywołują uśmiech na naszych twarzach. Ogromną zaletą napisów na ścianie jest to, że pasują w zasadzie do każdego stylu, a przy tym bardzo łatwo jest je zamontować. Dobrze wyglądają zarówno w salonie, sypialni i kuchni. Ich kolor i styl możesz wybrać samodzielnie, tak aby idealnie dopasował się do Twojego wnętrza.

Ozdoby na meble

Niezwykle popularną dekoracją są także naklejki na meble i ściany. Ogromny wybór wzorów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. Są świetnym uzupełnieniem aranżacji domu lub mieszkania. Oryginalne naklejki na meblach bardzo łatwo jest nakleić, a w razie chęci zmiany dekoracji odkleić. Dyskretnie ozdabiają i podkreślają styl wnętrza. Idealnie sprawdzają się w pokoju dziecka, które ciekawe świata skupia swoją uwagę na kolorowych obrazkach. Baza naklejek na meble jest naprawdę duża, bez problemu dostaniemy więc popularne naklejki zwierząt, dekoracje ścienne w kształcie kwiatów, ornamentów lub znaków zodiaku, a każda z nich dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu zakupione naklejki można zastosować w różnych konfiguracjach i rozwiązaniach dekoracyjnych. Plusem jest możliwość częstej zmiany dekoracji ściennych lub meblowych, bez wkładania do tego zbyt dużego wysiłku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ