Jaką lodówkę do zabudowy wybrać?

0
2073

W ostatnich latach popularnością cieszą się kuchenne sprzęty do zabudowy. Dzięki nim łatwo aranżuje się zwłaszcza aneksy kuchenne, które są często tworzone w nowoczesnych mieszkaniach i domach. Jeżeli planuje się stworzenie aneksu kuchennego, warto przemyśleć wybór lodówki do zabudowy. Oto 2 modele, na które warto zwrócić uwagę.

  1. Samsung BRB260030WW
  2. Beko BCSA285K2SF
  3. Którą lodówkę do zabudowy wybrać?

Lodówka do zabudowy jest niezbędna w każdej kuchni, w której ma znaleźć się zwarta, nowoczesna zabudowa meblowa. Chłodziarko-zamrażarka to podstawa, by prawidłowo przechowywać żywność, po którą sięga się każdego dnia. Jeżeli planujesz stworzenie nowej zabudowy w kuchni, sprawdź, jakie lodówki są dostępne w ofercie takiej jak https://www.oleole.pl/lodowki-do-zabudowy.bhtml. Poniżej znajdziesz dwie lodówki, które są dobrym wyborem do kuchennej zabudowy.

Samsung BRB260030WW

Lodówka Samsung BRB260030WW to propozycja dla użytkowników, którym zależy na licznych funkcjach ułatwiających dbałość o kuchenne sprzęty. Model umożliwia wygodne przechowywanie żywności – warzywa, owoce, wędliny, jajka, jogurty i różne napoje ustawia się na 5 półkach na drzwiach, 3 półkach wewnętrznych i 1 półce na butelki. Do dyspozycji użytkowników pozostają dodatkowo 3 szuflady w zamrażalce i 2 szuflady wewnątrz chłodziarki. Dzięki temu jest to model odpowiedni dla dużych rodzin oraz osób, które większość produktów spożywczych przechowują w lodówce.

Model BRB260030WW jest wyposażony w funkcję no frost, która uniemożliwia osadzanie się szronu na jedzeniu oraz ściankach lodówki. Dzięki temu lodówka nie wymaga długiego i problematycznego rozmrażania w celu umycia. Sprzęt posiada elektroniczną regulację temperatury, oświetlenie LED oraz funkcję wakacje, która przydaje się podczas wyjazdów na dłuższy urlop. Dodatkowym atutem modelu jest funkcja szybkiego zamrażania.

Pojemność lodówki Samsung BRB260030WW wynosi 195 l. W zamrażarce mieszczą się dodatkowe 72 l żywności.

Beko BCSA285K2SF

Lodówka Beko BCSA285K2SF to kolejny model do zabudowy, w którym zmieści się sporo żywności. 4 półki szklane w chłodziarce, 4 półki na drzwiach, 1 szuflada na warzywa, pojemnik na nabiał, jajka i forma do kostek lodu oraz półka na butelki i 3 szuflady do zamrażarki służą niezawodnie nawet licznej rodzinie. Lodówka Samsung jest wyposażona w sterowanie elektroniczne, które ułatwia ustawienie odpowiedniej temperatury.

Beko BCSA285K2SF jest polecana osobom, które często zmagają się z przerwami w dostawie prądu. Model aż przez 20 godzin utrzymuje zdolność przechowywania jedzenia w czasie awarii. Ponadto wszystkie półki w lodówce są wykonane ze szkła bezpiecznego, co chroni przed skaleczeniem w przypadku ich stłuczenia.

W chłodziarce można schować 193 l żywności, natomiast w zamrażalniku umieści się dodatkowo 78 l artykułów spożywczych.

Którą lodówkę do zabudowy wybrać?

Wybierając lodówkę do zabudowy, na początek powinno się zwrócić uwagę na jej rozmiar. Większość sprzętów ma standardową wielkość, jednak na rynku wciąż dostępne są modele mniej popularne, na przykład dwudrzwiowe lub podblatowe. Jeżeli stawia się na nie, konieczne jest inne zaplanowanie kuchennej zabudowy. Kolejną kwestią jest pojemność lodówki – im liczniejsza rodzina, tym więcej jedzenia powinno mieścić się we wnętrzu chłodziarko-zamrażarki. Na koniec powinno się przyjrzeć funkcjom urządzenia, jego wyposażeniu dostępnemu z komplecie z lodówką, a także kwestiom takim jak pobór energii. W przypadku zużycia prądu ważne jest stawianie na jak najniższe wartości, gdyż lodówka pracuje nieprzerwanie przez cały rok.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ