Inwestorzy decydujący się na gruntowny remont łazienki lub kupujący całkiem nowe mieszkania, często dużą wagę przykładają do szczegółowego zaprojektowania tego pomieszczenia. W ciągu całego swojego życia, w łazience spędzamy przecież dużo czasu, dlatego warto umilić go nowoczesnymi rozwiązaniami. Prysznic staje się przyjemnością, kiedy może towarzyszyć mu ulubiona muzyka.

Określ potrzeby swoje i domowników

Jak często będziecie korzystać z systemu audio? Czy zadowolą Was tańsze głośniki, czy oczekujecie raczej najwyższej jakości urządzeń? Wiedząc, że muzyka będzie odtwarzana niezbyt często, warto na początek zainwestować w podstawowe, choć wciąż solidne nagłośnienie do łazienki, na przykład urządzenia z serii „Twist”. Urządzenia te są małym i zarazem wydajnym rozwiązaniem, dostarczającym muzyki na wysokim poziomie.

Wyznacz miejsce na ścianie i na suficie

Wybierając odpowiednie miejsce do zamontowania telewizora, powinieneś wyobrazić sobie, w jaki sposób będziesz z niego korzystać. Najczęstszą opcją jest oglądanie ulubionych programów z perspektywy leżenia w wannie, warto zatem uwzględnić, aby telewizor znajdował się naprzeciwko naszego wzroku i na odpowiedniej wysokości. Zadzieranie głowy do góry podczas oglądania zaowocuje prędzej czy później bólem karku, dlatego zdecydowanie lepiej umieścić go na ścianie nieco niżej.
W przypadku decyzji o stworzeniu systemu audio w łazience, zdecydowanie warto wyznaczyć na suficie miejsce, w którym zamontujemy głośnik. Nie musimy obawiać się działania pary wodnej – urządzenia AquaSound zostały w pełni przystosowane do tych warunków.

Zdecyduj się na konkretny model lub zapytaj konsultantów

W ofercie producenta znajdują się podstawowe modele nagłośnienia, między innymi seria „Twist” czy „Jive Economy”, ale także profesjonalne rozwiązania dla osób wyjątkowo wymagających, na przykład głośniki „Jazz Extreme”.

Marzysz o odprężającej kąpieli i seansie filmowym z kieliszkiem musującego szampana w ręku? Teraz możesz je zrealizować! Wodoodporne telewizory do łazienki o przekątnej 27 cali pozwalają poczuć się niczym w ekskluzywnym pokoju kąpielowym i to na dodatek bez wychodzenia z domu. Płaski ekran z możliwością zabudowy w ścianie podnosi prestiż wnętrza.

Jeśli masz problem z wyborem konkretnego systemu audio do swojej łazienki, nasi pracownicy służą pomocą. Kontakt do doradców uzyskasz, wchodząc na stronę internetową http://www.aquasound.pl/.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ