Lampy wiszące to oświetlenie, na które nieczęsto się decydujemy. Dlaczego? Przede wszystkim pasuje ono jedynie do nielicznych wnętrz. W mieszkaniach o standardowej wysokości takie lampy pasują tylko nad stół, biurko czy blat…

Zalety oświetlenia wiszącego

A jednak warto zauważyć, że takie lampy nowoczesne wiszące mają w sobie naprawdę wiele uroku. Przede wszystkim nisko zawieszone źródło światła zawsze stwarza możliwość manipulacji światłem tj. zgaszenia innych lamp i pozostawienia lekkiego półmroku, co daje specyficzny klimat. Jeśli zaś mamy możliwość powieszenia większej lampy wiszącej na suficie tj. żyrandola, to ze światła robimy automatycznie element dekoracyjny.

Fabbian i Ideal Lux

Na runku dzisiaj prężnie działają dwaj bardzo znani producenci oświetleni – Fabbian i Ideal Lux. Co łączy tych producentów a co dzieli? Na kogo warto postawić? Na to pytanie trudno jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż wszystko zależy od naszych preferencji.

abanet.pl

Lampy Fabbian – włoski styl i elegancja

Warto natomiast zdawać sobie sprawę z czego zasłynęło oświetlenie Fabbian. Otóż posiada ono bardzo oryginalne kształty, formy i rozwiązania, jednak jednocześnie nie jest udziwnione, lecz pełne prostej elegancji.

Lampy Ideal Lux – klasyka i nowoczesność

Oświetlenie Ideal Lux jest natomiast znane z tego, że znane już nam od niepamiętnych czasów kształty i formy oświetlenia zostały odnowione poprzez użycie ciekawych połączeń materiałów, jak dmuchanego szkła, metalu, drewna i tworzyw sztucznych.

fabbian

Obydwie firmy zaś to marki, na które warto postawić szukając czegoś oryginalnego i ciekawego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ