Jak na spokojnie przeżyć przygotowania świąteczne? Sekret tkwi w dobrze zorganizowanym planie. Na kartce rozpisz wszystkie zadania, które należy wykonać przed Gwiazdką. Uwzględnij porządki domowe, zakupy prezentów i żywności, tworzenie stroików świątecznych, dekorowanie domu… i choinki!

No właśnie, choinka. Dla osób przygotowujących święta zakup i zdobienie choinki to jeden z najtrudniejszych, najbardziej stresujących momentów. Dlatego aby tego uniknąć, lepiej zdecydować się na sztuczną choinkę. Nie dość, że przez cały sezon wygląda perfekcyjnie, można ją nabyć już z kilkutygodniowym (a nawet kilkumiesięcznym) wyprzedzeniem, to jeszcze pozwala na zmniejszenie wycinki naturalnych drzew.

Dobry plan to podstawa!

Układając listę zadań, zakupy choinki i prezentów powinny być na samym początku. Możesz to zrobić już pod koniec października lub w listopadzie. To optymalny zapas czas na znalezienie idealnych (i jeszcze nieprzebranych) modeli. Następnym krokiem są porządki. Jeśli posprzątacie dom już w pierwszych dniach grudnia, przed Wigilią wystarczy jedynie odświeżyć ten efekt, co zajmie zdecydowanie mniej czasu. Do sprzątania możesz zaangażować całą rodzinę. Wtedy pójdzie Wam to o wiele szybciej i sprawniej.

Dekorujemy dom na święta

Aby wprowadzić wyjątkową atmosferę świąteczną, warto ozdobić dom stroikami, świeczkami, lampkami, a wszystko to w spójnej kolorystyce. Dzięki temu oczekiwanie na Gwiazdkę będzie jeszcze piękniejsze!

Rodzinę możesz także zaangażować do wyboru choinki na święta. Jednak zanim pozwolisz najmłodszych zdecydować, wybierz sprawdzone i godnego zaufania producenta, np. FairyTrees. To europejska marka, której dekoracje są obecne w domach w Niemczech, Polsce, Francji, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii. Wszystkie choinki są ręcznie robione z materiałów wysokiej jakości.

Poznaj sztuczne choinki FairyTrees

Sztuczne choinki FairyTrees to bogactwo wzorów, form i rozmiarów. W tegorocznej kolekcji marka przygotowała klasyczne, rozłożyste choinki świąteczne, choinki na pniu oraz choinki slim.  Każdy model jest dostępny w różnych rozmiarach (150-250 cm) i w kilku wersjach.

Dekoracje świąteczne FairyTrees mogą stać we wnętrzach, jak i w ogrodzie, na tarasie, przed wejściem do budynku. Dzięki zastosowaniu wysoko gatunkowej folii drzewka są odporne na mrozy, wilgoć i promienie UV.

Którą choinkę wybrać?

Z myślą o małych i wąskich pomieszczeniach zaprojektowano choinki typu slim, które posiadają węższą średnicę oraz krótsze gałęzie. Choinki na pniu to atrakcyjna alternatywa dla typowych, tradycyjnych choinek, która będzie tegorocznym hitem wśród dekoracji świątecznych. Wyróżnia je naturalny, odkryty pień, przy którym jest miejsce na całą górę prezentów. Drzewko jest popularną ozdobą ogrodów i wejść do domu, sklepu, restauracji itp. Niektóre modele choinek posiadają ozdoby w postaci szyszek, masy perłowej lub puchu imitującego śnieg.

Odwiedź sklep Jumbo Shop

Wszystkie dekoracje świąteczne FairyTrees znajdziesz w sklepie internetowym Jumbo Shop. W jednym miejscu dostaniesz wymarzoną choinkę świąteczną, bombki choinkowe oraz wyjątkowe lampki LED. Zamawiając jeszcze przed sezonem, masz pewność, że ozdoby dotrą do Ciebie na miejsce i na czas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ