Pewnie nie raz zastanawiałeś się jakim cudem ludziom w filmach wychodzą tak piękne i idealne naleśniki. Na pewno jest to oczywiście związane z doborem składników, odpowiednią konsystencją ciasta, ale również ważna jest patelnia, na której je smażymy. Patelnia do pancakes to świetny wybór dla perfekcjonistów! Na takiej patelni masz możliwość usmażenia kilku naleśników na raz. Nie musisz również ograniczać się do jednego dania przygotowywanego na tej patelni. Na takiej patelni możesz również usmażyć jajka, które nie będą Ci się wylewały na boki, ani łączyły w całość. Na zwykłej patelni z kilku jajek, które miały być przygotowane w wersji „sadzonych”, może nam wyjść po prostu jajecznica. Patelnia do pancakes uprości Ci wiele zadań.

Po co mi patelnia do pancakes?

Przygotowanie naleśników będzie o wiele bardziej łatwiejsze ze specjalną patelnią do pancakes’ów. Każdy naleśnik będzie tych samych rozmiarów. Będzie tak samo puszysty, jak każdy inny. Wyobraź sobie, że przygotowujesz wielkie śniadanie dla twojej rodziny. Pancakes’y to przepyszne danie, które posmakuje każdemu. Przygotuj dla swojego malucha górę naleśników, polaną syropem klonowym i posypane borówkami. Zacznij urozmaicać śniadania dla Twoich dzieci, czy partnera. To smaczny sposób na zdobycie świetnego humoru już od samego rana. Zaskocz swoich znajomych zapraszając ich na wyborne słodkie śniadanie. Przygotuj dżemy, syropy i różne owoce, takie jak truskawki, borówki czy maliny. Wyciągnij uwielbianą przez każdego Nutellę i posmaruj nią Twoje naleśniki. Mmm! Pychota! Zaprezentuj innym jak się robi przepyszne naleśniki za pomocą patelni do pancakes. To proste i szybkie w przygotowaniu danie. Góra naleśników polane syropem, a do tego Mimoza na dobre rozpoczęcie nowego dnia.

Jaką patelnię do pancakes wybrać?

Na obecnym rynku jest wiele różnych patelni, przystosowanych do każdego rodzaju dań. Masz możliwość wybrania zwykłej patelni bez przywierających powłok lub możesz zdecydować się na specjalną patelnię z wgłębieniami na ciasto. Dzięki takiej patelni do pancakes każdy naleśnik wyjdzie idealnie. Na talerzu będą one przepięknie wyglądać, kiedy każdy z nich będzie tej samej wielkości. Twoje dzieci na pewno ucieszą się, kiedy zobaczą naleśniki w kształcie serduszek lub śmiesznych minek. Istnieją specjalnie zaprojektowane patelnie, właśnie dla takich urozmaiceń Twoich dań. Jeżeli Twoje dziecko to niejadek, je tylko to, co mu się spodoba wizualnie – tak przygotowany posiłek na pewno od razu trafi do jego brzuszka.

http://www.skandynawskieinspiracje.pl/

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ