Pralka automatyczna Samsung – najnowsze technologie w twoim domu

Chcesz, aby Twoje pranie było idealnie czyste w krótkim czasie? Szukasz urządzenia, które będzie się cechowało efektywnością i przemyślaną konstrukcją? A może chcesz zyskać możliwość dodawania ubrań w czasie prania? Jeżeli tak, sprawdź najnowsze technologie oferowane przez producenta Samsung i zachwyć się innowacyjnymi udogodnieniami.

  • QuickDrive

Innowacyjny system QuickDrive, złożony z głównego bębna i tylnej płyty, sprawia, że czas potrzebny na dokładne wypranie ubrań skraca się o połowę. Bęben i płyta obracają się niezależnie od siebie, dzięki czemu ubrania poruszają się w różnych kierunkach, a pranie jest o wiele skuteczniejsze. Przemyślana konstrukcja optymalizuje czas wirowania, dwie drogi natrysku skracają zaś czas potrzebny na płukanie. Ubrania prane w starszych modelach pralek często noszą na sobie ślady białego osadu – to rezultat nieefektywnego płukania spowodowanego skróconym czasem prania. Pralka automatyczna Samsung dopiera nawet uporczywy brud w bardzo krótkim czasie.

  • AddWash

Możliwość dodawania ubrań w czasie prania to funkcjonalność, którą docenią wszyscy użytkownicy. Pralka automatyczna Samsung, np. model WW70K5213WW, została wyposażona w dodatkowe drzwi, dzięki czemu w każdej chwili możemy dorzucić kolejne sztuki do prania. Co ciekawe, jeżeli zdążymy dołożyć rzeczy w ciągu 15 minut od rozpoczęcia sesji, możemy być pewni, że zostaną dokładnie wyprane. W każdej chwili możemy dodać także płyn zmiękczający albo inny detergent, jeżeli uznamy, że jego ilość jest niewystarczająca.
Jeżeli zależy nam jedynie na delikatnym odświeżeniu garderoby, wystarczy dodać ubrania tylko na czas płukania lub wirowania.

  • Eco Bubble

Koreański producent słynie z rozwiązań proekologicznych, dlatego każda nowoczesna pralka automatyczna Samsung została zaprojektowana w technologii Eco Bubble. Jeszcze przed rozpoczęciem prania dochodzi do połączenia wody, detergentu i powietrza, dzięki czemu na powierzchni tworzy się delikatna, aktywna piana wnikająca w tkaninę o wiele szybciej niż w tradycyjnych cyklach prania. Dodatkowa aktywna piana Bubble Soak ułatwi usunięcie nawet najtrudniejszych zabrudzeń bez konieczności użycia silnych detergentów. Jeszcze przed zaprogramowaniem urządzenia skutecznie zmiękczy zabrudzenia i pozwoli szybko je usunąć.

Pralka automatyczna Samsung – cicha i sprawna praca

Aby pranie było jeszcze bardziej energooszczędne i ekologiczne, producent zastosował specjalny silnik Digital Inverter, który – oprócz niskiego poboru energii – gwarantuje cichą i bezawaryjną pracę przez długie lata. Dużym ukłonem w stronę klientów, którzy chcą mieć pełną kontrolę nad domowym sprzętem AGD, jest wdrożenie systemu monitoringu stanu technicznego urządzenia. Każda nowa pralka automatyczna Samsung została wyposażona w system Smart Check, który wykrywa wszelkie nieprawidłowości w pracy urządzenia i przesyła na aplikację mobilną szybkie i łatwe pomysły na rozwiązanie problemów. Od teraz możesz sam zwiększać wydajność swoich sprzętów!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ