tapety w paski

Oryginalny i gustowny wystrój wnętrz mieszkalnych zawsze zwraca uwagę, stając się dumą i powodem zadowolenia osób, które je zamieszkują. Zwłaszcza oryginalne, niebanalne ściany przyciągają wzrok, wspaniale zdobiąc pomieszczenia i nadając im niepowtarzalnego charakteru. Taki efekt zapewniają tapety w paski, eleganckie, klimatyczne i bardzo modne do każdego rodzaju wnętrz, niezależnie od stylu w nich panującego.

Stylowy salon z tapetą w roli głównej

Pokój dzienny to jedno z ważniejszych pomieszczeń, bowiem to właśnie w nim domownicy spędzają większość czasu i dlatego warto postarać się, by jego design był atrakcyjny, modny i funkcjonalny dla wszystkich mieszkańców. Pokrycie ścian tapetami w paski doskonale podkreśla styl i klimat danego pomieszczenia, sprawiając, że to nabiera wyjątkowego uroku. W salonach, gdzie dominuje styl marynistyczny, tapety w paski w odcieniach bieli i granatu, doskonale zaakcentują taki wystrój, stając się przysłowiową wisienką na torcie. Aby uniknąć efektu chaosu w salonie, można ozdobić tylko jedną ścianę taką tapetą, by uzyskać imponujący rezultat. Tapety w paski skutecznie przełamują monotonię wnętrz, wprowadzając do nich polot i świeżość. Jednak tylko w pomieszczeniach o stonowanych kolorach i prostych formach mebli spełniają należycie swoją rolę. Tam, gdzie dominują żywe barwy i różnorodność wzorów, tapety w paski nie zdają zupełnie egzaminu. Przepięknie prezentują się tapety w paski w jasnych, pastelowych odcieniach, które wprowadzone do salonu tworzą subtelne i bardzo szykowne, ale jednocześnie eleganckie wnętrze. Zjawiskowo wyglądają te w jasnobeżowe paski, przytulne, ciepłe i bardzo klimatyczne, doskonale komponujące się zarówno z tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystrojem pokoju.

Modny i efektowny przedpokój

Przedpokój z racji swojego przeznaczenia często bywa pomijany i traktowany po macoszemu w wystroju, a przecież to on staje się wizytówką mieszkania, bowiem decyduje o pierwszym wrażeniu człowieka przekraczającego próg domostwa. Dzięki tapetom w paski, każdy przedpokój, nawet ten najmniejszy może zostać optycznie powiększony, a jego wygląd nigdy nie będzie już nudny i typowy. Ważne, by wybierając tapetę do przedpokoju, skupić się na tej w jasne, delikatne paski, które pięknie rozświetlają wnętrze, dodając mu uroku i modnego designu. Warto wprowadzić takie tapety do miejsc, które wydają się zbyt szablonowe i typowe, by na nowo zachwycały oryginalnym i ciekawym wystrojem, sprawiając ogromną satysfakcję i radość osobom je zamieszkującym.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ