Złote plakaty, czyli wszystko, co warto o nich wiedzieć

0
1332

Ściany świecą pustkami? A może wręcz przeciwnie, od obrazów, które się na nich znajdują wieje nudą i monotonią? Ciekawym pomysłem na urozmaicenie ich wyglądu są złote plakaty, które doskonale odnajdą się w wielu stylistykach, w tym szczególnie w aranżacjach glamour, w których panuje splendor, przepych i daleko idący połysk.

Plakaty dawniej i dziś

Pierwsze plakaty powstały w XIX wieku zastępując powszechnie wszystkim znane afisze, czyli teksty informacyjne tworzone przez drukarza i ozdabiane ornamentem. Ich podstawowym zadaniem była reklama. Służyły zatem do promowania produktów, ale również partii politycznych czy planowanych rekrutacji. Z upływem czasu plakaty rosły w siłę i zaczynały stanowić coraz popularniejszą gałąź reklamy. Przyczyniło się do tego doskonalenie techniki litograficznej, dzięki czemu dziś służą nie tylko do celów informacyjnych lub reklamowych, ale coraz częściej przyjmują postać dekoracji wnętrza. Przykładem są złote plakaty, dzięki którym można stworzyć wyjątkową aranżację mieszkania – bez większego trudu. Są bowiem łatwe w montażu.

Do jakich pomieszczeń?

Złoty plakat doda wnętrzu nowoczesnego wyglądu i niezwykłej świeżości. Nic zatem dziwnego, że coraz częściej zastępuje klasycznie wieszane obrazy, tradycyjne tryptyki, a nawet fotografie! Ich modny design ubierze ściany w stylową i nowoczesną dekorację, której kompozycję w każdym momencie można zmienić, dostosowując jej wygląd do indywidualnych preferencji. Sprzedawane w ozdobnych ramkach – ich kolor również można dopasować do własnych oczekiwań. Złote plakaty pozwolą stworzyć wyjątkową aranżację nie tylko w  kobiecej sypialni czy buduarze, ale również eleganckim salonie, pokoju nastolatki czy studiu urody.

Wysokiej jakości dodatek do wnętrza

Złoty plakat to nowoczesna, ale również profesjonalna i starannie wykonana dekoracja, która doskonale sprawdza się w roli ozdoby mieszkania. Tworzone na wysokiej jakości papierze w pełni odzwierciedlającym głębię barw, a do tego odpornym na blaknięcie, ścieranie, marszczenie czy wodę. Gotowe do zawieszenia od zaraz – posiadają w zestawie zawieszkę.

Popularne motywy

To przede wszystkim plakaty typograficzne, czyli postery z napisami, ozdobione prostą, symboliczną grafiką. Ich nieskomplikowana forma graficzna doskonale podkreśla stylistykę wystroju oraz charakter domowników. Świetnie dekorują ściany, w sposób niezbyt nachalny skupiając uwagę wszystkich odbiorców. Złote plakaty charakteryzują się zrównoważonym wzornictwem, które przypadnie do gustu wszystkim osobom śledzącym najnowsze trendy modowe. Polecane zarówno dla niepoprawnych romantyczek, jak i twardo stąpających po ziemi businesswoman.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ